UAB „ Beržų kompleksas“ rekvizitai ir kontaktai

UAB "Beržų kompleksas"
įmonės kodas 156628581
PVM k. LT 566285811
Šilų k. Šilų sen. Jonavos r. LT- 55463
„SWEDBANK“AB
banko kodas 73000 a/s LT 567300010071317619
tel. 8349 48440, faks. 8349 48585 
 

Direktorė - Virginija  Gudauskienė
Direktorius@berzai.lt
8 609 80001

Administratorė – Renata Čivilė
Administracija@berzai.lt
8 683 70063

Gamybos vadovas – Artur Danilov
Gamyba@berzai.lt
8 645 99363


Vyr. Vet. Gydytoja - Virginija Černiauskienė
Veterinarija@berzai.lt
8 655 25196


Pašarų ruošimo cecho viršininkas - Gintaras Pimpė
Pasarai@berzai.lt
8 687 30359

 
Buhalterė- Nelia Trukšinienė
Apskaita@berzai.lt
8 671 28533
 

 Žeimių kiaulių ferma
Blauzdžių k., Žeimių sen., LT- 55382 Jonavos r.
Blauzdziai@berzai.lt
8 614 27042

Praulių kiaulių ferma
Praulių k., Šilų sen., LT-55461 Jonavos r.
Prauliai@berzai.lt
8 646 66737

Trakų kiaulių ferma
Trakų k., Kulvos sen., LT-55350 Jonavos r.
Trakai@berzai.lt
Tel.8 616 87739